Prekių gražinimas

Prekių parsisiuntimas

Šiuo metu mūsų produktai yra skaitmeniniai. Patviritnus jūsų pirkimą, įvykdysime užsakymą ir atsiųsime jums tai patvirtinantį laišką. Tai paprastai įvyksta akimirksiu, tačiau gali sutrikimų ir nuoroda jus pasieks po kiek ilgesnio laiko.

Laiškė rasite pirkimo kvitą, failų parsisiuntimo nuorodą ir kitas detales.

Mes tikime žmonių sąmoningumu parsisiųstais failais nesidalinti be mūsų sutikimo. Perduoti kaip dovaną ir dalintis džiaugsmu – puiku, platinti dėl tikslo daryti būtent taip – nelabai. Leidžiame savo produktus atsisiųsti racionalų kiekį kartų, tačiau pastebėję, kad tai daroma įtartina kiekį – priėjimą sustabdysime.

Gražinimo politika

Mums svarbi jūsų nuomonė apie mūsų produktus ir mūsų tikslas užtikrinti kokybišką aptarnavimą. Mūsų produktai skaitmeniniai ir parsiunčiami į jūsų prietaisą. Dėl šios priežasties paprastai prekių gražinimui nepriimame, tačiau jei įsigijote prekę ir jos dar neparsisiuntėte, jums paprašius – grąžinsime jums pinigus.

Jeigu parsisiuntėte mūsų produktus ir vis dar norite susigražinti pinigus, rašykite mums į labas@rukasirmigla.lt . Kiekvienas sprendžiamas individualiai. Prašymai pinigų gražinimui turi būti padaryti per 30 dienų nuo pirkimo datos.